Lezzetinin sırrı doğallığında...

PİDELERİMİZ ODUN ATEŞİNDE PİŞİRİLİR

Pidemizin
lezzet sırrını öğreninDoğal Malzemeler

Tüm yemeklerimizi %100 doğal ve taze malzemelerden hazırlıyoruz.Kaliteli un

Pidelerimizi kaliteli undan üretiyoruz, isteğe göre tam buğday un kullanabiliyoruz.


Güvenilir Et

Etlerimizin tedariği için, etiketi belli veteriner hekimlerin kontrolünde ve soğuk zincir sistemine uygun firmalar ile çalışıyoruz.Leziz Hamurumuz

Ustalarımızı hazırladıkları leziz hamurları, çıtır pidelere dönüştürüyorlar.

HAKKIMIZDA

Yerinde Pide yabancı hamur işlerinin ve hızlı tüketim yemeklerin ülkemizde oluşturmuş olduğu algıya karşı, geleneksel lezzetimiz pide nin ön plana çıkarılması amacıyla planlanıp, 2013 yılından itibaren faaliyete geçmiş bir perakende oluşumudur.

Proje başladığından bu yana Yerinde Gıda doğal ve yerli tedarikçileri ile yola çıkmış olup, günümüzde de kullandığı malzemelerin büyük bir bölümü özel üretilen yöresel ürünlerdir.

Şirket sahibi İbrahim Aydın lise ve yüksekokul da almış olduğu Otelcilik eğitimi ve aynı dönemlerde çalıştığı 5 yıldızlı otellerin F&B bölümü tecrübesi ile, devamında özellikle perakende alanında yaptığı yöneticilik deneyimini harmanlamış ve 2013 yılında Suadiye Ayşekadın’ da açılan ilk mağazanın ardından 2016 yılı son çeyreğinde Çekmeköy de ikinci mağazasını açmıştır.

Kısa vade hedefimiz olan pide lezzetini, bilinirliğini ve farkındalığını birkaç yılda başardığımızı düşünüyoruz. Orta vadede bu yapılanmamıza yeni yatırımcılar katarak büyümeyi ve uzun vade de hem Türkiye de hem de yakın coğrafya da bilinen en iyi pide restoranı markası olmayı hedefliyoruz.

2013


2016